Her kan du finde os


Står du foran en byggeopgave, så tøv ikke med at kontakte os for et uforbindende møde.
Ring 86 26 31 04 eller send os en mail på  tkp@tkpbyg.dk  for at aftale tid.

Ledelse

Lars Andersen
Lars Andersen

Indehaver

Ansvarlig for entreprise samt privatkunder

Elsker trædrejning

Tlf. 20 29 01 04

lars@tkpbyg.dk
Tommy Kræmmer Pedersen
Tommy Kræmmer Pedersen

Indehaver

Ansvarlig for forsikrings afdelingen

Vild med dyr

Tlf. 23 72 01 04

tommy@tkpbyg.dk
Andre Ytting Koch
Andre Ytting Koch

Afdelingsleder for forsikring

Murer
Ledelsesudannelse Dania

Ivrig jæger

Tlf. 21 12 18 68

andre@tkpbyg.dk

Forsikrings afdelingen

Kim Bøje Andersen
Kim Bøje Andersen

Håndværkstaksator

På vej på FOAK
Murer - bygningskonstruktør

Pjattet med golf

Tlf. 23 80 95 73

kimb@tkpbyg.dk
Casper Hollensberg Hansen
Casper Hollensberg Hansen

Håndværkstaksator

På vej på FOAK
Tømrer

Hjerteløber

Tlf. 23 74 24 99

casper@tkpbyg.dk
Simon Windfeldt Bording
Simon Windfeldt Bording

Håndværkstaksator

Vil på FOAK på sigt
Tømrer

Hobby Bonde

Tlf. 24 81 65 66

simon@tkpbyg.dk
Brian Amdi Kjeldsen
Brian Amdi Kjeldsen

Håndværkstaksator

Tømrer
FOAK uddannet

Drone pilot

Tlf. 23 74 25 03

brian@tkpbyg.dk
Dennis Søgaard
Dennis Søgaard

Håndværkstaksator

Tømrer

Optimistisk sportsudøver

Tlf. 21 34 31 01

dennis@tkpbyg.dk
Kim Kristensen
Kim Kristensen

Håndværkstaksator

Tømrer

Sikkerhedsrepræsentant
Vild med fodbold – Randers & Liverpool

Tlf. 20 23 31 04

kim@tkpbyg.dk

Entreprise afdelingen

Peter Jonas Jacobsen
Peter Jonas Jacobsen

Beregner og indkøber

Bygningskonstruktør

Skipper på eget skib

Tlf. 24472252

peter@tkpbyg.dk

Økonomi

Tina Theil
Tina Theil

Økonomi ansvarlig

Talautist samt HD i regnskab

Vild med Bornholm

Tlf. 86 26 31 04

tina@tkpbyg.dk
Vibeke Rosenbæk Lindsted
Vibeke Rosenbæk Lindsted

Økonomi

Ekspert i personalepleje

Rejse lysten

Tlf. 86 26 31 04

vibeke@tkpbyg.dk