Kontakt

Lift-kontakt

Står du foran en byggeopgave, så tøv ikke med at kontakte os for et uforbindende møde.

Ring 86 26 31 04 eller send os en mail på  tkp@tkpbyg.dk  for at aftale tid.

Tina_Theil Tina Theil
Økonomi
Tlf. 86 26 31 04
tina@tkpbyg.dk
Gitte_Pedersen Gitte Pedersen
Økonomi
Tlf. 86 26 31 04
gitte@tkpbyg.dk
Tommy_Krmmer_Pedersen-ll Tommy Kræmmer Pedersen
Indehaver
Tlf. 23 72 01 04
tommy@tkpbyg.dk
Lars_Andersen-ll Lars Andersen
Indehaver
Tlf. 20 29 01 04
lars@tkpbyg.dk
PeterJacobsen_ll Peter Jacobsen
Tømrerafdelingen
Bygningskonstruktør
Tlf. 24 47 22 52
peter@tkpbyg.dk
1-MRL-kontakt.jpg Martin Ring Lauritsen
Tømrerafdelingen
Byggekonsulent
Tlf. 23 74 25 03
martin@tkpbyg.dk
2-PES-kontakt.jpg Peter Egelund Sparre
Tømrerafdelingen
Byggeleder
Byggetekniker
Tlf. 40 22 75 71
peters@tkpbyg.dk
AC-kontakt.jpg Aske Christiansen
Tømrerafdelingen
Bygningskonsulent
Tlf. 23 74 24 99
aske@tkpbyg.dk
DM-kontakt.jpg width= David Miller
Murerformand
Bygningskonstruktør
Tlf. 21 34 31 01
david@tkpbyg.dk
Lars-Brodsgaard_II.jpg Lars Brødsgaard
Murerafdelingen
Bygningskonstruktør
Tlf. 23 80 95 73
larsb@tkpbyg.dk