Kontakt

Lift-kontakt

Står du foran en byggeopgave, så tøv ikke med at kontakte os for et uforbindende møde.

Ring 86 26 31 04 eller send os en mail på  tkp@tkpbyg.dk  for at aftale tid.

Tina_Theil Tina Theil
Økonomi
Tlf. 86 26 31 04
tina@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Vibeke Rosenbæk Lindsted
Økonomi
Tlf. 86 26 31 04
vibeke@tkpbyg.dk 
Tommy-kontakt Tommy Kræmmer Pedersen
Indehaver
Tlf. 23 72 01 04
tommy@tkpbyg.dk
Lars-kontakt Lars Andersen
Indehaver
Tlf. 20 29 01 04
lars@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Brian Amdi Keldsen
Tømrerafdelingen
Byggeleder
Tlf. 23 74 25 03
brian@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Simon Windfeldt Bording
Tømrerafdelingen
Byggeleder
Tlf. 24 81 65 66
simon@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Casper Hollensberg Hansen
Tømrerafdelingen
Byggeleder
Tlf. 23 74 24 99
casper@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Kim Boje Andersen
Murerafdelingen
Byggeleder
Tlf. 23 80 95 73
kim@tkpbyg.dk

Billede er på vej

Andre Ytting Koch
Murerafdelingen
Daglig leder
Tlf. 21 12 18 68
andre@tkpbyg.dk